پیلاتس چیست؟

پیلاتس یک سیستم تمرینی است که با استفاده از لوازمی ساده ، طراحی شده و برای بهبود قدرت فیزیکی، انعطاف پذیری، و ساختار، و افزایش آگاهی ذهنی انجام میشود. سیستم تمرینی انعطاف پذیری که با بالابردن شدت تمرینها میتوانید نقاط ضعف بدنی تان را پیدا کرده و بهبود ببخشید.

چرا کلاس پیلاتس مفید است؟

بالا بردن قدرت قسمت میانی بدن

به تعادل رسیدن قدرت بدن

بهبود انعطاف پذیری عضلات

جلوگیری از پوکی استخوان

پیشرفت آمادگی جسمانی بر اساس توازن

مناسب برای کاهش وزن و تناسب اندام

بهبود درد های مزمن کمر و پشت

پاکسازی افکار منفی و بهبود توان ذهنی

پیلاتس

پیلاتس و سالمندان

تحقیقات نشان می دهد که Pilates تعادل را بهبود می بخشد، و یک ابزار قدرتمند برای مقابله با فرآیند پیری است، اما باید آن را با خیال راحت آموزش ببینید و انجام دهید. البته اطلاعات محدودی در این مورد که آیا این تاثیر در سالمندان نیز رخ میدهد وجود دارد. کلاس پیلاتس آنلاین برای سالخوردگانی که میخواهند بدون هیچ قید وشرطی فعال و مستقل باشند، انتخابی هوشمندانه است.

پیلاتس : ترکیبی از موقعیت های جسمانی و تکنیک های تنفس

پیلاتس پیشرفته

در تمرین های کاتس پیلاتس آنلاین پیشرفته با توسعه تکنیک های مناسب، شما می توانید بدن خود را مجددا آموزش دهید تا این بار حرکتهای تمرینی را در الگوهای ایمن تر و کارآمد تری تجربه کنید و در نتیجه بتوانید با بازیابی آسیب، عملکرد ورزشی ،و ایجاد یک وضعیت و ساختار اصولی و خوب تضمین کننده ی سلامت مطلوب خود باشید

پیلاتس

آیا پیلاتس برای من مناسب است؟

در صورتیکه شما فرد کم تحرکی هستید و سابقه ی ورزشی زیادی ندارید قطعا از این رشته ی ورزشی استقبال خواهید کرد، چراکه حرکات در دامنه ی تمرینی خود انجام میشوند و با اجرای این تمرینها به صورت روزانه شاهد پیشرفت قدرت ، انعطاف و تعادل خود خواهید بود. اگر از بیماری مزمن و خاصی رنج میبرید و درصدد افزایش آمادگی جسمانی خود و بالا بردن کیفیت سلامتی خود هستید حتما پیلاتس انتخاب خوبی برایتان خواهد بود. این کلاس برای تازه کارها بسیار عالی است چراکه میتوانند قبل از استفاده از دستگاههای پیچیده و رشته های سنگین ورزشی توان و آمادگی جسمی شان را به سطح خوبی از ثبات برسانند. به طور کلی تمرین های پیلاتس برای تمامی مردان و زنان در هر سنی که علاقه مند به تناسب اندام و وضعیت عمومی جسمانی خود هستند بسیار مفید است، ورزشکاران به خصوص کسانیکه به علت داشتن حرکات یک جانبه صدمه دیده اند، مثل بازیکنان گلف و تنیس و کسانی که پس از یک دوره نقاهت می خواهند دوباره یک زندگی سالم و با نشاط را آغاز کنند.