ورزش برای زنان باردار

  • آسان‌سازی دوره ریکاوری پس از زایمان
  • کاهش ورم
  • بهبود گردش خون

باور غلط در مورد دوران بارداری

بسیاری از افراد بر این باورند که یک زن باردار، باید تمام فعالیت ها و ورزش هایی را که قبل انجام می داده است کنار بگذارد و تنها به استراحت بپردازد. اما امروزه این نظریه کاملا مردود شده است.

ورزش برای زنان باردار نه تنها مناسب است، بلکه برای جنین نیز مفید خواهد بود. همچنین ورزش کردن به طرز صحیح، ناراحتی های شایع دوران بارداری مانند بی خوابی و درد پشت و کمر را تسکین می دهد.

ورزش برای کلیه زنان حامله که دوره حاملگی آنها، جریان طبیعی دارد، بسیار مفید است. بعضی از زنان حامله دچار تهوع می‌شوند، اما زنانی که در دوره بارداری ورزش می‌کنند کمتر با این مشکلات روبه‌رو هستند.

محدوده ی وزن سالم

زنان بارداری که تمرین ورزشی انجام می دهند در مقایسه با افرادی که در همین موقعیت هستند ولی تمرین ورزشی انجام نمیدهند، ۳ تا ۴ کیلو وزن کمتری دارند.

زایمان راحت تر

افرادی که در دوران بارداری ورزش میکند بعلت داشتن سیستم قلبی عروقی قوی تر و داشتن آمادگی جسمانی بهتر راحت تر زایمان میکنند

ظاهر بعد از زایمان

ورزش در دوران بارداری، کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام بعد از زایمان را قابل دسترس تر می کند و دیگر نگران ظاهر خود بعد از زایمان نخواهید بود

نداشتن مشکلات رایج کلیه

با ورزش در دوران بارداری، بدنی فعال تر خواهید داشت که باعث می شود مایعات بیشتری را مصرف کنید و کلیه های سالمتری داشته باشید. مشکلات کلیه از رایج ترین مشکلات در این دوران است

ویدیوی ورزش برای زنان باردار

پیاده روی جزء اولین پیشنهادها برای ورزش خانم های باردار است. اما کافی نیست. حرکات ورزشی کششی و تمرینات استقامتی با شدت ملایم از بهترین ورزش ها برای زنان باردار است.

داشتن یک ویدئوی آموزشی «ورزش برای زنان باردار» یک مزیت بسیار مهم است چون می توانید حرکات کششی و استقامتی را به صورت اصولی و در منزل انجام دهید.

ویدئوی تناسب اندام بارداری

حالا شروع کنیم به ورزش

شما با دریافت فیلم آموزشی «ورزش برای زنان باردار» براحتی می توانید در منزل یا در محل کار به انجام تمرینات بپردازید.

از مزایای ورزش در منزل:
  • صرفه جویی در وقت و انرژی
  • در دسترس بودن تمرینات بدون محدودیت زمان بندی کلاس در بیرون
  • فرصت انجام حرکات مناسب با دوران بارداری به صورت اصولی

فیلم ورزش برای زنان باردار چگونه در اختیار من قرار می گیرد؟

بعد از پر کردن فرم زیر برای شما فیلم آموزشی «ورزش برای زنان باردار» هم ایمیل می شود و هم در سایت برای شما در دسترس قرار می گیرد.

شما یک فایل ویدئویی دریافت می کنید که در آن حرکات تمرینی متناسب برای خانم های باردار کاملا توضیح و اجرا می شود

به طور واضح بفرمایید ویدئو شامل چه حرکاتی است؟

فایل دانلودی ویدئو بعد از موفقیت آمیز بودن پروسه تکمیل فرم در اختیار شما قرار می گیرد و شامل حرکات کششی و تمرینی متناسب برای خانم های باردار است.

تمریناتی برای تقویت عضلات همسترینگ، تقویت عضلات کف لگن، تمرین های عضلات سینه و سر شانه به همراه تمرینات یوگا

  • 0 تومان